تالار های تهران

مزون لباس عروس رویال

مزون لباس ( عروس ) موبایل : 09121403330
نام مدیر : امیرحسین عبدی شماره ثابت : 22270079

استان : تهران

فکس :

شهر : تهران

تلگرام :
منطقه : همه اینستا : mezone_royal
پست الکترونیکی : mezone_royal@gmil.com وب سایت :
تخفیف : %
درباره ما

مزون رویال اولین مزون عروس دارای استانداردهای بین المللی ایزو 9001 و 10002 با دارا بودن 25 سال سابقه در زمینه دوخت انواع  (لباس عروس مدل ماهی ، لباس عروس ترک ، لباس عروس اسکارلت ، لباس عروس پفی ، لباس عروس پوشیده ، لباس نامزدی ، لباس شب ) مزون عروس رویال  در میرداماد واقع می باشد.

مشاوران  مزون عروس رویال با رشته تحصیلی طراحی لباس میباشد که بهترین و مناسبترین مدل را با توجه به اندازه ، چهره و سلیقه شما به شخص شما پیشنهاد  میدهند کار را برای عروس خانم های خوشگل آسان می کند.

لباسهای رویال در اولین پرو تکمیل است و فقط تزیئنات آن انجام نشده که بعد از پرو تزئین میشود و شما لباس را میپوشید و تحویل میگیرید با این کار وقت ارزشمند عروس خانمها و خانواده شان در رفت و آمد برای تعداد پرو های زیاد هدر نمیرود . بنابراین با اطمینان و آسودگی خیال طراحی و دوخت لباس خود را به ما بسپارید

مزون عروس رویال تمامی پارچه های خود را از ترکیه و فرانسه وارد میکند.

آدرس

میرداماد (با تعیین وقت قبلی)

دوخت انواع  (لباس عروس مدل ماهی ، لباس عروس ترک ، لباس عروس اسکارلت ، لباس عروس پفی ، لباس عروس پوشیده ، لباس نامزدی ، لباس شب )

مزون رویال اولین مزونی است که عکس لباس های ژورنال و لباسهای دوخت خود را برای مقایسه در اختیار شما قرارمیدهد تا عروس خانمها مطمئن باشند لباسهایشان دقیقا عین ژورنال میشود

تمامی امور از سفارش تا تحویل زیر نظر مدیریت انجام میشود . کادر رویال دارای مشاورانی با رشته تحصیلی طراحی میباشد که به بهترین و مناسبترین مدل را با توجه به اندازه ، چهره و سلیقه شما به شخص شما پیشنهاد  میدهند. وقت کافی برای مشاوره به شما اختصاص داده میشود و میتوانید با خیال راحت پاسخ پرسشهای خود رااز مشاوران دریافت کنید. با اعتماد به مزون رویال میتوانید مطمئن باشید مدلی را که انتخاب میکنید با بهترین کیفیت دوخت و یهترین متریال و دقیقا شبیه خود مدل دریافت میکنید.

کرایه لباس عروس

برای دریافت قیمت انواع محصولات و سفارشات در مزون لباس عروس رویال از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام کنید


محصولات

لباس عروس

لباس عروس

لباس عروس

لباس شب

لباس شب

لباس شب

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

گالری عکس
گالری ویدیو
کسب و کار های مشابه
تخفیفات
در صورت مراجعه به مزون لباس عروس رویال اعلام کرده از طریق وبسایت عروسین معرفی شده اید تا از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.
تگ ها
پیام مدیریت
عروسین وب سایت جامعی برای معرفی کسب و کارها است. عروسین در قبال فعالیت ها و کسب و کارهایی که کاربران در وب سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید .
نظر شما