تالار های تهران

مزون لباس عروس دریس

مزون لباس ( عروس ) موبایل : 09123854105
نام مدیر : مریم آرمان شماره ثابت : 31 71 38 22

استان : تهران

فکس :

شهر : تهران

تلگرام : mezondoris
منطقه : شمال اینستا : mezondoris
پست الکترونیکی : MaryamArman.Doris@Yahoo.com وب سایت :
تخفیف : %
درباره ما

مزون عروس دریس : ارائه کننده انواع لباس عروس  ، تاج عروس ، لباس نامزدی ، لباس شب ، لباس مجلسی طبق آخرین مد روز 

از امتیازات ویژه دریس ، اجرای کار توسط طراح نمونه لباس در دو جشنواره بین المللی ، دارای لوح تقدیر و تندیس ، اخذ تقدیر نامه خلاقیت در طراحی از سوئد و حضور مدرس دانشگاه و کارشناس طراحی پارچه و لباس است.

آدرس

سعادت آباد - سرو غربی

 • در اینجا نکاتی مهم برایتان ذکر کرده ایم که چکیده ای از تجربه 15 ساله بوده و عمومی می باشد شما با رعایت و انجام آنها بهترین انتخاب را خواهید داشت و بسیار ساده اند.البته مشاوره مفصلی که خصوصی و خاص هر فرد می با شد نیز حضوری انجام خواهد شد.اول این که لباسها به 3 دسته تقسیم می شوند: 

  1- لباسهای آماده جهت فروش 
  2- لباسهای آماده جهت اجاره 
  3- لباسهایی که سایز شما دوخته می شود که هم اجاره ایی هستند هم فروشی.

  برای سایزهای 36-38 که تناسب اندام داشته باشند انتخاب 1و2 با توجه به این که مایلند چه میزان هزینه بکنند مناسب است و اما برای 90% دیگر انتخاب سوم بهترین گزینه می باشد. 
  چرا که لباسی فراخور اندام و آنا تومی وچهره شان با رنگ و طرح و دیزاین د لخواهشا ن دوخته خواهد شد. و اما نکته ظریف و حساس در این مسئله مربوط است به این که : 
  کار را به دست چه کسی بسپارید؟

  • تهیه یک عکس و مدل زیبا 

  • مشاوره با یک متخصص 

  این که شما یک عکس زیبا از ژورنال یا ....تهیه کنید فقط قدم اول کار است و این اصلأ کافی نیست چرا که تنها یک متخصص طراحی دوخت وپارچه می تواند به شما بگوید آن تصویر زیبا آیا به تن شما هم به همان زیبایی خواهد بود؟ و چه راهکارهایی وجود دارد که اگر عیب و نقطه ضعفی در اندام هست کاور شود و نقاط قوت و زیبایی های اندام بیشتربه چشم بیاید... 
  اگر از یک مشاور مناسب کمک گرفتید تازه 50% راه را رفته اید اما باز تمام اینها به اینکه این تئوریها چگونه عملی و اجرا خواهند شد بر می گردد.
  مجری کار شما (خیاط) ضمن این که می بایست دوره های خاص لباس عروس را گذرانده باشد باید هر چند وقت یک بار به روز شود و تسلط کامل به تمام مدلهای روز را داشته باشد. 

  • سری دوزی و شخصی دوزی 

  در بخش سری دوزی و بورس لباس عروس متاسفانه همکاران کم کاری نموده اند و گذشته از استفاده از متریال درجه سه از دوخت ضعیف هم بر خوردار هستند، دقت کنید هر جا که بورس باشد بعلت رقابت شدید در جذب مشتری قیمتهای غیر واقعی مطرح میشود، ودر آخر به دلیل قیمت پایینی که از مشتری دریافت می کنند به ناچار کار را به یک خیاط درجه دو سپرده و با متریال درجه دو انجام می دهند.(در اینجا منظور از خیاط های سری دوز ، کسانی که از مدلی تولید انبوه می کنند نیست ،مد نظر خیاط هایی هستند که سبک کار و نحوه الگو و برش و تجربه کاریشان تک دوزی و مزون دوزی نبوده)

  • بورس 

  وجهه بورس در ارائه کالاهای آماده مانند کفش، طلا......با بورس در کارهای خدماتی مانند خیاطی و آرایشگری ....فرق می کند.در حالت اول شاید ارائه کالاهای بهتر با قیمت پایین تر و تنوع در ویترین جلب مشتری بیشتری نماید ،اما در کارهایی که نمایشی ندارند و قرار است آماده شوند ریسک بیشتری است اگر به بورس مراجعه شود ،چرا که بعلت رقابت در جذب مشتری آنرا به هر شیوه ای (حتی قیمت پایین دادن به مشتری)صورت می دهند.از خودتان بپرسید وقتی به اولین مغازه مراجعه کردید و قیمت کالایی 800 تومان بوده چطور حالا کسی با قیمت 400 تومان می خواهد همان کالا را به شما بفروشد؟! اگر صادقانه به شما گفته شود که بعلت قیمت پایین قرار است از متریال و دوخت و....درجه 2یا3 استفاده کنند ،بسیار عالی و حلال خواهد بود ، چون مشتری آگاهانه حق انتخاب خواهد داشت. 
  "توضیح این که : قصد اهانت به همکاران محترم نمی باشد، این مسئله ذات و طبیعت بورس است و اجتناب نا پذیر است و اعلام ما فقط جنبه اطلاع رسانی به مشتریان خودمان را دارد که سئوال می کنند چرا اختلاف قیمت یک مدل لباس در جاهای مختلف زیاد می باشد." 
  البته ما هیچ همفکری و اشتراک نظر و توجیهی هم بر کار آن عده که رعایت انصاف و مشتریان را نمی کنند و قیمتهای غیر واقعی و بالا عنوان می کنند ،نداریم.

  • قیمت لباس 

  خوب است که بدانید که قیمت یک لباس را مقدار پارچه مصرفی، مقدار تزیئنات ، مدل ، سایز و زمان سفارش تعیین می کند. 
  ما نمی گوییم لباس 3-4-5...میلیونی وجود ندارد،صحبت این است که متأسفانه اغلب به اندازه 2 میلیون روی لباس 2 میلیونی هزینه نمی کنند. 
  ممکن است مدلی انتخاب کنید که پارچه زیادی مصرف نگردد اما بالاتنه ،جلوی دامن و دنباله همه با سنگ و مواد مختلف تزیین و دست دوزی شده یا بر عکس مدلی انتخاب کنید که تزیینات خیلی کمی دارد 20- 30 متر پارچه گران قیمت استفاده شده یا ...این است که حتمأ باید مدل انتخاب و نهایی شود و با توجه به سایز و مدت زمان سفارش قیمت داده شود. 

  • لباس آماده یا سفارش دوخت 

  در پی سوالاتی که از مراجعین می کردیم تا علت اشتیاق آنها را برای انتخاب لباس آماده جویا شویم به این نتیجه رسیدیم که همه به خوبی آگاهند لباسی که شخصی و خاص و با توجه به نظرات،سلیقه ها،محدودیت و اندامشان دوخته شود بسیار زیباتر و شکیل تر از حتی یک لباس زیبای آماده خواهد بود ، اما آنچه که آنها را به این مسیر می کشاند یا تجربه ای بد از دوخت ناشیانه بوده یا ترسی که از شنیدن این اتفاقات به آنها وارد شده و وادارشان می کند که جانب احتیاط را رعایت کنند تا هم از نظر مالی هم روانی متحمل ضرر نشوند و این متأسفانه واقعیتی است که نمی شود آنرا کتمان کرد یا انکار کرد. 
  اما ما برای شما نوید خوبی داریم....... 

  • ضمانت دوخت در دریس 

  در دریس لباسها یک بار پرو می شوند و ما اولین مجموعه ای هستیم که ضمانتنامه به مشتریانمان می دهیم که اگر لباس آنطور که در قرارداد ذکر می شود ،نشد ،قرارداد فسخ شده و کل وجه دریافتی مسترد خواهد شد.با این کار حتی بی اعتمادترین افراد نیز می توانند با خیال راحت به ما اعتماد کنند چون چیزی برای از دست دادن نخواهند داشت. 

  • زمان سفارش 

  چون این مسئله بسیار حائز اهمیت است دوباره یادآوری می کنیم بهترین زمان سفارش 2 تا 3 ماه قبل از مراسم است و حتی 5 ماه نیز مشکلی ندارد،البته کار یک ماهه و حتی کمتر هم امکان پذیر می باشد،اما وقتی این امکان هست که پروسه دوخت از سفارش تا پرو ، تکمیل ،تزیین و تحویل با آرامش برای شما و مزون دارتان صورت گیرد و زمان بندی این اجازه را بدهد که لباستان 10 روز جلوتر از مراسم آماده باشد ،چرا نکنیم و کارها را به دقیقه آخر موکول کنیم؟! 
  البته بسته به فصل و شلوغی بازار و سیاست هر مزون این ارقام کمی متغیر خواهند بود. 

  • خیاط خوب 

  نمی توان فرمولی برای تشخیص خیاط خوب معرفی کرد اما چند نکته اولیه را می توان رعایت کرد.اول اینکه : سفارش خود را به فروشنده ای ندهید که لباستان را شخص دیگری که هرگز او را نخواهید دید بدوزد و مزون دار پرو بگیرد. در هر 3 مرحله درست است شما با مجری و خیا طتان کار را پیش ببرید. 
  یعنی خود خیاط اندازه ها را گرفته ،برش زده و پرو نماید. دوم :اگر مدارک شغلی(تخصصی و فنی) جایی نصب بود که بتوانید مطالعه نمایید خوب است. سوم: لباسهای آماده ای که در مزون خواهید دید ملاک تشخیص کیفیتتان بطور 100% نباشد.و این احتمال را هم در نظر بگیرید که ممکن است تعدادی لباس آماده جهت نمایش در ویترین یا جذب مشتری تهیه نموده باشند و دوخت و کار مربوط به خودشان نباشد. چهارم: می توانید ضمانتنامه کتبی درخواست نمایید تا در صورت نارضایتی پولتان را مسترد نمایند. پنجم: قبول نکنید پروتان نزدیک زمان تحویلتان باشد. 

  لیست احتیاجات 

  هر عروسی قبل از روز مراسم لیستی از احتیاجات خود را یادداشت کنند که در روز مراسم بعلت مشغله فراون و اضطرابهای موجود هیچ کدام فراموشتان نشود،این لیست شامل تمام چیزهای می باشد. 
  به طور مثال :

  1_ روز قبل تلفن همراه خود را شارژ کنید
  2_ فاکتورهای خرید خود را جهت تسویه به همراه ببرید مثل تالار،آرایشگاه،سفره عقد ، لباس.... در صورت اجاره ایی بودن کالاها کارتهای معتبر و شناسایی همراه داشته باشید. 
  3_ لباس خود و داماد را یک روز قبل از مراسم از خشک شویی گرفته و شب قبل از مراسم مجددأ چک کنید و مطمئن شوید تور و تاج و دستکش و ژپون و....همه در یک کاور یا جعبه جا سازی شده اند. 
  4_ از آرایشگرتان بخواهید تا نزدیکترین رنگ رژ لبی را که برایتان استفاده کرده را در وسایل خودتان شناسایی کرده تا شما در کیف دستی تان به همراه داشته باشید به همراه یک آینه کوچک 
  5_ پیشنهاد می شود اگر به کفش جدیدتان عادت ندارید 7-8 روز قبل از مراسم با آن تمرین کرده تا مشکلی پیش نیاید و چند شب روزنامه نمدار داخل آن قرار داده تا نرم شود و باز هم اگر لازم بود می توانید از جوراب بی رنگ استفاده نمایید تا تماس کفش با پا کمتر شود. 
  6_ از آرایشگرتان بخواهید از فون چرب برای بدنتان استفاده نکند چون لکه رنگ روی دکلته لباستان خواهد ماند. 
  7_ از آنجا که اغلب عروس و داماد ها از آرایشگاه مستقیم به باغ و آتلیه می روند و ساعتها در آنجا مشغول خواهند بود همراه داشتن چند عدد نوشابه انرژی زا کمکتان می کند ،چرا که پیش بینی می شود در آن برهه از زمان ومکان و بعلت فشار و استرس و تنگی وقت حتی فرصت تهیه و خرید چیزی ممکن نباشد. 8_ یک بسته از خوش بو کننده دهان مورد علاقه تان را نیز به همراه داشته باشید . 
  9_ اگر مراسم شما در فصل زمستان است هم برای احتیاط از پیش بینی بارندگی و هم زیبا تر شدن عکسها یک چتر مخصوص عروس توصیه می شود و همینطور یک کت یا شنل خز یا بافتنی. 
  10_ در مراسم های تابستانی نیز چتر هم جنبه زیبایی دارد هم به پایدار بودن آرایشتا ن کمک خواهد کرد. 
  11_ بهتر است تمام وجوه نقدی را که باید به برگزار کننده مجلس ، تالار، موزیک و.... در همان شب پرداخت شود به کسی از اقوام نزدیک سپرده و خود وجه نقد زیادی به همراه نداشته با شید ،کمی نقدینگی بعلاوه کارت اعتباری کفایت می کند . و موارد دیگر که می توانید به لیست خود اضافه کنید. 

  ما پس از سالها تجربه و با بهره گیری از اساتید فن اینک قادر هستیم به تمام نیازهای شما در زمینه دوخت لباسهای عروس ،نامزدی،مجلسی پاسخگو هستیم .نام دُریس حدود یک سال است که در میان شما شناخته شده است و تا قبل از این با نام تجاری سیندرلا و مانی مشغول به فعالیت بوده .

  ضمنأ در پرونده کاری دریس ،شعبه استان مازندران هم به چشم می خورد که 2سال در شهر تنکابن بنام بلوچ نیاز استانهای مازندران و گیلان را پوشش می داده است.همچنین یک دوره 2ساله در سوئد در زمینه طراحی و دوخت و شرکت در 3جشنواره بین المللی و اخذ تندیس و تقدیر نامه...نیز حائز اهمیت است. ما رمز موفقیت را در مشتری مداری یافتیم بنابراین ساعتها برای مشاوره اختصاصی برای شما عزیزان وقت خواهیم گذاشت و شما را از رموز اندامتان مطلع کرده و رفع عیوب اندام را تضمین میکنیم همچنین زیبایی هایتان را دو چندان جلوه گر خواهیم کرد.

  آشنایی با هنر مینیاتور این امکان را بهتر میسر کرده که طرحهای ژورنالی را به دقت روی لباسها پیاده نموده و با جدیدترین متد آنها را تزیین می نماییم. ما بجای استفاده از جملات تبلیغاتی فقط پیشنهاد می دهیم شما از کیفیت و قیمت کار ما دیدن فرمایید و خودتان تصمیم بگیرید. 

  دریس  این ادعا را دارد که یک برند ایرانی بی رقیب است.*

  امتیازات دریس برای مشتریان 

  _ سفارشات اینترنتی پذیرفته می شود. 
  _ به عروس ویژه سال خود بدون قرعه کشی یک بلیط تور سفر خارجی هدیه خواهد کرد. 
  _ پرو در محل شما (ویژه عروس خانم ها) 
  _ پس از سفارش لباس عروس ،شما در سایت ثبت نام خواهید شد و ضمن اینکه از مشاوره های ما در زمینه انتخاب آرایشگاه یا سفره عقد.... استفاده خواهید کرد با معرفی شما ،ما 15% تخفیف نیز برایتان خواهیم گرفت 
  _ قیمتهای مناسب و شرایطی ،برای همکاران شهرستانی و فروشهای عمده 
  _ مشاوره کامل در زمینه انتخاب مدل،پارچه،رنگ 
  _ اجرای کار توسط متخصصین امر (کارشناس پارچه و طراحی،مدرس دانشگاه،منتخب و برگزیده دو دوره جشنواره،طراح برتر) در کنار سالها تجربه پر بار 

برای دریافت قیمت انواع محصولات و سفارشات در مزون لباس عروس دریس از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام کنید


محصولات

لباس عروس

لباس عروس

لباس عروس

لباس شب

لباس شب

لباس شب

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

گالری عکس
گالری ویدیو
کسب و کار های مشابه
تخفیفات
در صورت مراجعه به مزون لباس عروس دریس اعلام کرده از طریق وبسایت عروسین معرفی شده اید تا از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.
تگ ها
پیام مدیریت
عروسین وب سایت جامعی برای معرفی کسب و کارها است. عروسین در قبال فعالیت ها و کسب و کارهایی که کاربران در وب سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید .
نظر شما