تالار های تهران

گل فروشی رضوان

گل فروشی رضوان موبایل : 09359381318
نام مدیر : رضوان شماره ثابت : ۸۸۹۶۹۸۳۵

استان : تهران

فکس : 88307532

شهر : تهران

تلگرام : rezvanflowers
منطقه : مرکز اینستا : flower_4you@
پست الکترونیکی : eshop.rezvanflower@gmail.com وب سایت :
تخفیف : %
درباره ما

گل فروشی اینترنتی و آنلاین رضوان


گل فروشی رضوان آماده ارائه گلهای باکیفیت و با قیمت مناسب برای مناسبتها و رویدادهای خاص شماست. سالها فعالیت ما در حوزه گل فروشی باعث شد تا از سال 1390 به فکر راه اندازی سایت گل فروشی رضوان برای سفارش گل و خرید گل به صورت آنلاین برای مشتریان خود باشیم. بر این اساس این سایت راه اندازی و سفارش گل مشتریان از طریق این سایت انجام می شود. در گل فروشی رضوان سعی شده تا گلهای باکیفیت به مشتریان ارائه شود. گلهای ما بنا به میزان سفارش تقریبا روزانه از بازار گل تهیه میگردد. از این رو گلهای موجود بسیار تازه و درجه یک هستند. شما می توانید به همراه سفارش گل خود نیز انواع هدیه های عروسک، شکلات آجیل و غیره را نیز سفارش دهید.
گل فروشی اینترنتی رضوان به جمع آوری برخی از تاریخها از مشتریان خود در مناسبتهای خاص برای آنها هدیه گل ارسال می نماید همچنین شما می توانید در مناسبت های ولنتاین، روز مادر، روز زن، روز پدر و ... سفارش گل خود را در گل فروشی ثبت نمایید. شما می توانید به همراه سفارش گل خود نیز انواع هدیه های عروسک، شکلات آجیل و غیره را نیز سفارش دهید. همچنین گلفروشی ر ضوان وبلاگی ‌ دارد که در آن همه روز مطالب خواندی در رابطه با گل و گیاه منتشر می شود و این مطالب شامل چگونگی نگهداری از گل و گیاه و یا سایر مطالب جذاب می باشد. جهت پرداخت سفارش گل شما می توانید از روش پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل و یا واریز به حساب استفاده نمایید.روزانه در گل فروشی رضوان انواع مختلفی از گل ها به صورت ویژه برای فروش گذاشته می شود شما می توانید با دنبال کردن روزانه سایت ما از این تخفیفهای ویژه استفاده نمایید.
سفارشهای گل اکثرا توسط وانت گل فروشی حمل می شود. هزینه حمل به صورت برابر میان ما و مشتری تقسیم می شود. گل فروشی رضوان حمل گل به شهرهای نزدیک را نیز انجام می دهد. جهت سفارش گل در گل فروشی شما می تواندی هم به صورت اینترنتی و هم تلفنی اقدام نمایید. سفارش ارسال گل به سایر شهرها همچون مشهد، تبریز، شیراز، اصفهان، کرمان نیز توسط گلفروشی ما انجام می شود.

گل فروشی رضوان کسب و کاری کوچک اما با چشم اندازی بزرگ است. گل فروشی ما با هدف تغییر سبک خرید گل در ایران راه اندازی شده است. بدین معنی که گلهایی به مشتریان ارائه نمایید که این گلها ماندگاری و طول عمر بالاتری داشته باشد

آدرس

بلوار کشاور تقاطع خیابان فلسطین گل فروشی رضوان

پست هوایی

پرداخت ارزی

پیک رایگان

ثبت لحظات ناب شما

ارسال به خارج از کشور

طراحی رویداد ویژه

شعر اختصاصی شما

  • در حال حاضر سفارشهای گل زیر در سایت گل فروشی انجام می شود:
  • سبد گل : سبد گل تولد , سبد گل روز مادر , سبد گل عروسی , سبد گل مراسم شاد , سبد گل ختم
  • دسته گل : دسته گل تولد , دسته گل روز مادر , دسته گل عروس , دسته گل مراسم شاد , دسته گل ختم
  • تاج گل : تاج گل افتتاحیه , تاج گل عروسی , تاج گل نمایشگاه , تاج گل ختم , تاج گل تسلیت , تاج گل عزا
  • سبد گل رومیزی : سبد رو میزی تولد , سبد رو میزی روز مادر , سبد رومیزی عروسی , سبد رومیزی مراسم شاد , سبد رومیزی ختم
  • جعبه گل
  • گل
  • گل آرایی
برای دریافت قیمت انواع گل ها و سفارشات در گل فروشی رضوان از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام کنید


محصولات

دسته گل

دسته گل

دسته گل

تاج گل

تاج گل

تاج گل

سبد گل

سبد گل

سبد گل

جعبه گل

جعبه گل

جعبه گل

گالری عکس
گالری ویدیو
کسب و کار های مشابه
تخفیفات
در صورت مراجعه به گل فروشی رضوان اعلام کرده از طریق وبسایت عروسین معرفی شده اید تا از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.
تگ ها
پیام مدیریت
عروسین وب سایت جامعی برای معرفی کسب و کارها است. عروسین در قبال فعالیت ها و کسب و کارهایی که کاربران در وب سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید .
نظر شما