تالار های تهران

آتلیه عکاسی رامکا

آتلیه عکاسی موبایل : ٨٨٢١٠٣٥٧-٠٢١
نام مدیر : محمد ضریح الحسینی شماره ثابت : ٨٨٦٩٠٩١٠-٠٢١

استان : تهران

فکس : ٨٨٦٩٠٩١٠-٠٢١

شهر : تهران

تلگرام : @ramkastudio
منطقه : غرب اینستا : ramkastudio@
پست الکترونیکی : info@ramkastudio.com وب سایت : http://ramkastudio.com
تخفیف : %
درباره ما

 آتلیه عکاسی رامکا


آتلیه رامکا با کادری مجرب با تحصیلات کارشناسی در زمینه عکاسی، تحت مدریت و نظارت محمد ضریح الحسینی مدرس نام آشنای عکاسی که از معتمدین و عکاسان خوشنام اتحادیه با بیش از بیست سال سابقه عکاسی با همیت و کوششی تام بر آن می باشند تا تعالی هنر عکاسی را هم پای دیگر هنرمندان این عرصه رقم بزنند.

رامکا استودیو
 
درسال  ١٣٧٩ خورشیدی تهران خیابان تخت طاووس تاسیس وشروع به کار مجموعه عکاسی وفیلم برداری به نام "فتوکلیک" سپس در سال ١٣٨٢ این مجموعه به استودیو عکاسی و فیلمبرداری رامکا تغییر نام داده و با اخذ مجوز اتحادیه عکاسان وفیلم برداران تهران در سال ١٣٨٤  تحت نظارت صنفی اتحادیه مذکور با رتبه ی یک تاکنون با کارنامه ای درخشان در خدمت دوستاران هنرعکاسی وفیلم برداری می باشد.

استودیو رامکا توسط گروهی از متخصصین عکاسی فارغ التحصیل از دانشکده هنر ومعماری دانشگاه آزاد تهران مرکز به مدیریت محمد ضریح الحسینی اداره می گردد این گروه با اتکا بر تخصص وخلاقیت وبا نگاهی نو همواره در خدمت شما عزیزان می باشند تا پروژه های عکاسی وفیلم برداری شما را به صورت صفر تا صد انجام داده وبا مشاوره واجرایی دقیق رضایت باطنی شما را فراهم آورند. 

هم اکنون متخصصین کارآزموده ی استودیو رامکا با نگرشی نو و خلاقانه با بهره گیری از تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا آماده انجام پروژه های عکاسی و فیلمبرداری شما از مشاوره تا اجرا در زمینه های زیر میباشند:

عکاسی و فیلمبرداری صنعتی و تبلیغاتی (با کارنامه ی درخشان بیش از ٦٠ برند) عکاسی معماری، عکاسی ژور نالیستی (خبری)، عکاسی پرتره، مدل کودک و بارداری، عکاسی و فیلمبرداری جشن ها (عروسی) همچنین این مجموعه توانایی انجام عکس برداری و فیلمبرداری هوایی و زیر آب  و... را داراست.

اتلیه عکاسی رامکا افتخار دارد که حریم خصوصی شما عزیزانمان را با تمام تلاش حفظ نماید، از آنجا که برای شما عزیزمان حائز اهمیت بوده که عکس هایتان در انحصار خودتان باشد برای دیگر عزیزان نیز این مساله مهم بوده در نتیجه از قرار دادن نمونه کارهای فراوانمان در وب سایت آتلیه عکاسی رامکا معذور بودیم وتنها به تعداد محدودی بسنده کرده ایم باشد که رضایت شما عزیزان را نیز جلب کنیم، با حضور خود در استودیوی عکاسی رامکا برای دیدن بی نهایت نمونه کار انجام شده توسط تیم مجرب رامکا قدم بر چشمان ما نهادید .

 

شهرك غرب روبه روی اريكه ايرانيان
  ٨٨٢١٠٣٥٧-٠٢١
  ٨٨٦٩٠٩١٠-٠٢١
 info@ramkastudio.com

 

آدرس

شهرك غرب روبه روی اريكه ايرانيان

عکاسی عروس

عکاسی اشیا

عکاسی بارداری

عکاسی کلاسیک

عکاسی داماد

عکاسی در باغ

عکاسی اختصاصی

عکاسی فضای بسته

عکاسی فضای باز

عکاسی خردسال

عکاسی کودک

عکاسی نوجوان

عکاسی نوزاد

عکاسی پرتره

عکاسی صنعتی

عکاسی صدا و سیما

عکاسی اسپرت

عکاسی تبلیغات

عکاسی ویژه همکار

عکاس مرد

عکاس زن

باکس مونتاژ

چاپ و طراحی آلبوم

عمارت و لوکیشن

فیلم برداری

فیلم مستند عروس و داماد

هزینه ورود آتلیه

مدلینگ و فشن

مشاوره هنری عروس و داماد

روتوش عکس

ساخت کلیپ عروسی

طراح اختصاصی مرد

طراح اختصاصی زن

طراحی کارت دعوت

واحد طراحی عکس

برای دریافت قیمت در آتلیه عکاسی رامکا از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام کنید


گالری عکس
گالری ویدیو
کسب و کار های مشابه
تخفیفات
در صورت مراجعه به آتلیه عکاسی رامکا اعلام کرده از طریق وبسایت عروسین معرفی شده اید تا از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.
تگ ها
پیام مدیریت
عروسین وب سایت جامعی برای معرفی کسب و کارها است. عروسین در قبال فعالیت ها و کسب و کارهایی که کاربران در وب سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید .
نظر شما