آژانس اجاره خودرو ناواران

آژانس اجاره خودرو ناواران موبایل : ۰۲۱۴۴۶۶۶۲۹۴
نام مدیر : ناواران شماره ثابت : ۰۲۱۴۴۶۶۶۲۹۴

استان : هرمزگان

فکس : ۰۷۶۴۴۴۵۵۷۹۰

شهر : کیش

تلگرام :
منطقه : مرکز اینستا :
پست الکترونیکی : info@navaran.com وب سایت : https://navaran.com
تخفیف : %
درباره ما

نـاواران، اولـین اجاره خودرو ایرانی به سبک جهانی

مـــــعرفی نــــاواران : 
نــــاواران با شــــــعار "اولین اجـــاره خـودروی ایرانی به سبک جهانی" با رویکرد اعتماد به مشتری، در ابتدا با ایجاد بزرگترین ناوگان خودرویی متشکل از انواع خودروهای صفر کیلومتر اقتصادی تا تجاری در سراسر کشور ایران و در تمامی شهرهای اصلی کشور و تمامی فرودگاه های اصلی و با هدف ارتقاء واقعی خدمات خوب و خدماتی همانندکشورهای پیــــشرفته در مــیهن عزیزمان ایران سرمایه‌گذاری نموده و این مهم با جلب همکاری سایر شرکای تجاری و جذب سرمایه تا رسیدن به هدف ایجاد شبکه ای بالغ بر صد هزار خودرو و گسترش شبکه به کلیه شهرستانهای کوچک ایران ادامه خواهد یافت.
مدل تـجاری نــــاواران ، بــا محوریت اعــتماد به مشتری، امـکان اجاره خودرو با استانداردهای روز دنیا و بدون دریافت تضامین سنتی همانند چک و سفته و اسناد ملکی را فراهم می سازد.

تمایز و برتری ناواران در چیست؟
نـــوعی از مـــدل تـــجاری جـــدید شـــامل خــدمات ویژه و اعــتماد به مـــشتری باعث شده تا ناواران بعنوان مجموعه‌ای متفاوت و متمایز شناخته شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

 

 • حذف تضامین متعارف در ایران
 • سامانه مکانیزه مدیریت ناوگان
 • سامانه کنترل خودرو
 • امتیاز و جایزه رایگان
 • شبکه امداد و تعمیرات خودرو
 • خدمات شبانه روزی
 • ارائه خودرو جایگزین
 • شفافیت عملیات مالی
 • ارائه هتل در زمان تعمیر خودرو
 • باشگاه رانندگان خوب
 • پوشش 100% بیمه
 • خدمات VIP
 • حذف تضامین متعارف در ایران

حتماً شما هم قبلا با چنین درخواستهایی مواجه شده‌اید ، چک به مبلغ خودرو ، ضامن معتبر ، سند منزل یا مغازه، معرفی از محل کار ، جواز کسب و... ولی این موارد دیگر در ناواران حذف شده‌اند و بجای آن مبلغی جزئی بعنوان ودیعه خسارت و جرائم رانندگی فقط از مشتریان جدید گرفته می‌شود که آن هم در رزروهای بعدی و شناسایی مشتری بعنوان راننده خوب، حذف می گردد. 

در عوض این مجموعه با همکاری مراجع قضایی و انتظامی و تعقیب افراد خاطی، زمینه را برای استفاده و رضایت مشتریان خوب و با فرهنگ ایرانی فراهم آورده است..

سامانه مکانیزه هوشمند مدیریت ناوگان:
این سامانه با توجه به الگوریتم خاص خود باعث می‌گردد رایانه بجای انسان در تأیید رزرواسیون اجاره خودرو عمل نموده و بصورت آنی و آنلاین به درخواستها پاسخ دهد ، این موضوع خود باعث کاهش وقت مشتریان و آژانسهای مسافرتی داخلی و خصوصاً خارجی گردیده و امکان و تمایز ویژه ای برای مشتریان ایجاد می نماید. 
همچنین این سامانه با مدیریت کامل تعمیرات، رزروهای تأخیردار و خودروهایی که در بین شهرها جابجا می‌گردند، قادر است بهترین تصمیم را در زمان ارائه رزروهای بین شهری و یک‌طرفه گرفته و همواره نیاز مشتریان به این خدمات را بصورت فوری پاسخ دهد. 

مدیریت هوشمند ناوگان باعث در دسترس قرار گرفتن سریعتر خودرو و ایجاد خدمات حداکثری به مشتریان می گردد. این سیستم با پوشش دادن رزروها با رزوهای معکوس باعث ایجاد حداقل جابجایی خودرو در شبکه گردیده و در نهایت باعث کمترین میزان ممکن آلودگی هوا توسط کل مجموعه می گردد.

سامانه کنترل خودرو : 
خــودروهای تـــحت پـــوشش همگی دارای ســـامانه مــوقعیت یـــاب جـــغرافیایی می‌باشند، که اولاً در زمان نیاز به امداد در سریع‌ترین زمان امدادگر به خودرو رسیده و ثانیاٌ نوع رانندگی راننده از نظر شتاب، ترمز، فشار زیاد به خودرو، سرعت و ... دائماً در سامانه مرکزی ثبت و ضبط می گردد.

ناوگان :
نـــاواران دارای بـــزرگترین نـــاوگان اجـــاره خــودرو در ایران بوده که با هدف گذاری رسیدن به 100 هزار خودرو در آینده نزدیک به بزرگترین شبکه اجاره خودرو در خاور میانه تـبدیل خـــواهد شـد. خودروهای نــاواران از انــواع اقتصادی سدان، لـوکس، شــاسی بلند و تجاری تشکیل شده است.

ارائه خـدمات در جـزیره زیــبای کیـــش :
ارائه خدمات مناسب و خودروهای متنوع یکی از جذابیتهای گردشگری در جزیره زیبای کیش می باشد و ناواران نیز در راستای خدمات سراسری خود در کشور ایران ، همواره سعی نموده بهترین و متنوع ترین خودروهای موجود در جزیره را برای مشتریان گرامی خود در نظر گیرد.شرایط رانندگی و قوانین اجاره در جزیره کیش تا حدودی متفاوت از سایر نقاط کشور می باشد.

باشگاه رانندگان خوب : 
مشتریان در بدو ورود ارزیابی و تعیین سطح می‌گردند ، پس از انجام هر رزرو با توجه به کیفیت نگهداری خودرو از یک طرف و بررسی اطلاعات سامانه موقعیت یاب از طرف دیگر راننده بعنوان راننده خوب رتبه بندی شده و پس از ارتقاء به سطح های بالاتر، ودیعه پرداختی نیز بصورت پلکانی کاهش یافته و نهایتاً به صفر می رسد. 

رانندگان خوب همچنین خودروها را با مبالغ کمتری اجاره می نمایند..

شبکه امدادی و تعمیرات خودرو :
شبکه تحت پوشش ناواران که با سرمایه‌گذاری و همکاری شرکای تجاری در خدمت مشتریان قرار گرفته است شامل 2000 نقطه در سراسر کشور ایــران و مناطق آزاد تجاری مـی‌باشد که باعث شده سرعت امداد رسانی در هر نقطه ایران به کمتر از 30 دقیقه کاهش یابد، امدادگران و خودروهای امدادی همگی مجهز به تجهیزات جهت رفع معایب و تعمیرات ساده بوده و بسیاری از مشکلات در همین مرحله به سادگی رفع می گردند.

ارائه خودروی جایگزین :
با توجه به تعداد خودرو های موجود در ناوگان امکان ارائه خودروی جایگزین در خرابیها و تعمیرات طولانی مدت که بصورت امدادی برطرف نگردند ، در هر نقطه از ایران میسر می باشد.

پوشش صد در صدی بیمه :
تاکنون امکان پوشش بیمه ای صد در صدی از طرف شرکتهای بیمه ای کشور ایجاد نگردیده است، لیکن ناواران جهت راحتی خیال مشتریان خودرو بسته به رتبه مشتریان و نـــیاز و حــــساسیت ایـــشان بصورت انتخابی ســـطوح مختلفی از پوشش‌های خسارت و حوادث را ارائه می نماید و این پوششها در حالت نهایی، صد در صد خسارت در تصادفات و سرقت خودرو را بر عهده می گیرند.

خدمات شبانه روزی 7x24 : 
نــاواران در تــمامی بخش‌های اصـلی از جـمله مرکز تماس مشتریان و خدمات امدادی بصورت دائمی تمامی روزهای هفته و 24 ساعته فعال است، بیشتر ایستگاه های کاری تحویل خودرو نیز بصورت 24 ساعته می‌باشند ، فقط واحد اداری و فروش اجاره های بلند مدت در ساعات اداری و روزهای اداری فعال می باشند.

عملیات مالی شفاف :
پــرداخت مـالیات، ارائه فاکتور رسمی و عملکرد صـحیح طبق قوانین جاری کشور وظیفه‌ای دو‌طرفه می‌باشد و مشتریان همواره می بایست از افراد بی‌اعتباری که فعالیت غیر شفاف و زیرزمینی دارند پرهیز کنند زیرا با هزینه‌های ظاهری کمتر، جریمه ها ، هزینه‌ها و مشکلات بسیاری را برای خود ایجاد خواهند کرد.

خدمات VIP :
تجار و مدیران و افراد خاص می‌توانند از خدمات VIP ناواران استفاده کرده و بجای مراجعه به مراکز تحویل و ایستگاه ها و جهت صرفه جویی در وقت، خودروی مورد نظر خود را در منزل یا محل کار و یا پس از پیاده شدن از هواپیما در فرودگاه تحویل بگیرند.

امتیاز و اجاره رایگان خودرو :
مــشترکین نـــاواران می‌توانند با انجام رزرو برای دوستان و همکاران خود، امتیاز رزروهای ایشان را در کاربر خود ذخیره نموده و با رسیدن به حداقل مبلغ جهت رزرو، هزینه یک اجـــاره را به صورت کامل از طریق این امتیازها پرداخت نمایند. پس چنانچه شما برای آشنایان زحمت رزرو خودرو را انجام می‌دهید ، زحمت شما با اجاره های رایگان برای خودتان جبران خواهد شد.

حضور در فرودگاه های کشور :
ناواران در ترمینال خروجی فرودگاه مهرآباد برای هماهنگی مسافرین گرامی و راحتی در دریافت خودرو در فرودگاه های مقصد حضور دارد. همچنین مسافرین از شهرهای دیگر و یا مشتریان هر شهر میتوانند خودروی مورد نظر خود را بصورت 24 ساعته از فرودگاه شهر خود تحویل بگیرند.


ارائه هتل در زمان تعمیرات یا تعویض خودرو :
در زمانی که تعمیرات خودرو در جاده ها و مناطق دور دست طول بکشد، یا زمانی که خودرو می بایست تعویض گردد و تا رسیدن خودروی جایگزین زمان بیشتری نیاز است، نــــاواران با تــــوجه به بهرمندی از امکانات شرکای تجاری خود و دارا بودن بیش از 700 هتل در تمامی نقاط شـــــهری و دوردست کشور، امکان رزرو سریع و آنلاین هتل را حتی در زمان شلوغی و تعطیلات داراست، الـــــبته بدیهی است این خدمت بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

شبکه نمایندگان و شرکتهای اجاره خودروی همکار : 
ناواران دارای شبکه ای شامل ایستگاه های داخل شهری و فرودگاهی می باشد که این ایستگاه ها توسط نمایندگان و شرکای تجاری نگهداری و مدیریت می‌گردند، افرادی که علاقمند به سرمایه‌گذاری و همکاری با ناواران می‌باشند می‌توانند بصورت نمایندگی یا همکار تجاری فعالیت نمایند ، در هر صورت این اشخاص می بایست دوره های آموزش را طبق استاندارد بین‌المللی گذرانده و تحت استاندارد و کیفیت مورد نیاز ناواران شروع به فعالیت نمایند. دارا بودن سرمایه مورد نیاز جهت خرید حداقل تعداد خودروهای صفر کیلومتر در محدوده تحت پوشش و قبل از هرچیز اهمیت به اصل خدمت به هموطنان و رضایت مشتریان از شرایط اصلی اعطای نمایندگی می باشد. نمایندگان دارای اپلیکیشن موبایل و سیستم آنلاین مرتبط با سامانه مدیریت مرکزی می باشند، و تمامی امور رزرو و محاسبات مرتبط بصورت خودکار انجام پذیرفته و نمایندگان از پشتیبانی کامل شرکت مرکزی در تمامی مراحل برخوردار خواهند بود.

آدرس

جزیره کیش، میدان امیر کبیر، بلوار خلیج فارس، ساختمان اداری فرهاد، واحد ۲۰

خدمات و امکانات

اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره ماشین عروس

اجاره خودرو تشریفاتی

اجاره خودرو اسپرت

اجاره خودرو گروهی

اجاره خودرو لوکس

اجاره خودرو با شرایط آسان

اجاره آنلاین خودرو

ترانسفر فرودگاهی

اجاره خودرو های شاسی بلند

اجاره خودرو های کروک

اجاره خودروهای کوپه

اجاره خودروهای کلاسیک

اجاره خودروهای مسافر بر یا گروهی

اجاره خودروهای سدان

اجاره خودرو های ون

اجاره خودروهای لیموزین

برترین برند های اتومبیل دنیا

آخرین مدل اتومبیل های روز دنیا

پرسنل خوش برخورد

اجاره ماشین با بیمه

رانندگان مجرب و خوش سیما

اجاره خودرو بدون سند

اجاره ماشین ارزان

پرداخت و رزرو آنلاین

اجاره خودروها به توریست ها

کیفیت بالای خودروها

تحویل خودرو در محل

اجاره ماشین بدون نیاز به چک و سند برای مشتریان ویژه

پشتیبانی و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری ماشین طول مدت اجاره

امکان تعویض ماشین طول مدت اجاره

ارائه تخفیفات کیلومتر، به مشتریان ویژه

اجاره با بیمه بدنه

برای دریافت قیمت اجاره ماشین در آژانس اجاره خودرو ناواران از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام کنید


ماشین ها / آژانس اجاره خودرو ناواران

Renault ( رنو )

Renault ( رنو )

Renault ( رنو )

Kia ( کیا )

Kia ( کیا )

Kia ( کیا )

Toyota ( تویوتا )

Toyota ( تویوتا )

Toyota ( تویوتا )

گالری عکس
گالری ویدیو
کسب و کار های مشابه
تخفیفات
در صورت مراجعه به آژانس اجاره خودرو ناواران اعلام کرده از از طریق وبسایت عروسین معرفی شده اید تا از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.
تگ ها
پیام مدیریت
عروسین وب سایت جامعی برای معرفی کسب و کارها است. عروسین در قبال فعالیت ها و کسب و کارهایی که کاربران در وب سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید .
نظر شما